На Мальті дозволили вживання конопляної олії

На Мальті дозволили вживання конопляної олії

Нещодавно, міністерство охорони здоров’я о.Мальта дало ліцензію на поширення та використання синтетичної конопляної олії , з КБД-складником. Такий препарат стане доступний пацієнтам, які страждають на різні болі, зокрема, онко-хворим.

Для хворих потрібна марихуана

Ще недавно, в 2015 році Мальта дозволила застосування препарату Сативекс (Sativex) для полегшення болючих відчуттів, пов’язаних з різними недугами. Однак на острові, в жодній з аптек цих ліків не було. Тоді сімейний лікар і власник власної клініки Ендрю Агіус запропонував своїм пацієнтам не законне, але єдине правильне лікування – прийом конопляної олії. Лікар помітив позитивну тенденцію вживання олії – лише кілька крапель на день замінювали людям жменю таблеток. Але, на жаль, влада заборонила таке лікування.

А тепер у хворих знову виникла надія. Клініка доктора Агіуса виготовлятиме синтетичну конопляну олію з високим вмістом КБД. Ці ліки можна буде придбати в магазині Lantern Pharmacy, в м. Санта-Венера, і лише за спеціальним медичним дозволом. Видання таких дозволів та огляд пацієнтів, які потребують нових ліків, проводитиме доктор Нік Рефало – колишній кандидат на посаду прем’єр-міністра країни.

Перевага натуральної олії коноплі

Доктор Агіус зауважує, що нова версія конопляної олії поступається натуральному продукту. Насамперед своїм складовим. Тут відсутня ТГК, а він, як відомо, доповнює дію КБД. Також, натуральний екстракт набагато дешевше штучного . Наприклад, 20 мл 5% конопляної олії коштують близько 50€, а така ж, але синтетична версія – 700€.

Можливо, в найближчому майбутньому уряд перегляне своє ставлення до марихуани та препаратів із неї. Щоб кожен хворий зміг дозволити собі приймати ті ліки, які справді для нього важливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *