Губернатор Колорадо каже, що легалізація марихуани та психоделіків була «дуже хорошою» для його штату

Колорадо легалізація марихуани та психоделіків

Губернатор штату Колорадо Джаред Поліс (D) каже, що кроки його штату щодо легалізації марихуани та психоделіків дали «дуже хороший» досвід, і він вважає, що дорослі загалом повинні мати право самостійно приймати рішення щодо вживання наркотиків.

В інтерв’ю, яке було опубліковане у вівторок, Джон Стоссел запитав губернатора-демократа про різні політичні позиції, які він обіймає, які узгоджуються з принципами лібертаріанства, включаючи його позицію щодо питань політики щодо наркотиків.

«Так, це було дуже добре», — сказав Поліс про легалізацію на державному рівні марихуани у 2012 році та психоделіків минулого року. «Ми позбавили бізнесу багатьох торговців наркотиками. Це створило робочі місця [і] податкові надходження, а також створило більш безпечний продукт».

У травні «Поліс» підписав законопроект про впровадження правил щодо схваленої виборцями реформи психоделіків. І хоча володіння та особисте вирощування тепер дозволено дорослим, регульовані «центри зцілення», де дорослі зможуть отримувати такі речовини, як псилоцибін, ще не отримали ліцензії, тому коментарі губернатора щодо прибутку та безпечних продуктів стосуються в першу чергу марихуани штату. ринок на даний момент.

На запитання, чи є у нього «занепокоєння» щодо реформ, Поліс відповів, що вважає, що «зрештою це питання особистої відповідальності».

«Якщо ви хочете вживати марихуану — якщо ви хочете пити, якщо ви хочете курити — це ваша прерогатива», — сказав він. «Уряд не повинен вирішувати це за вас».

Відео інтерв’ю було зосереджено на канабісі та психоделіках, але, зокрема, губернатор поділився статтею Стосселя про біржу для Розуму, яка містила більш всеосяжний заголовок «Губернатор-демократ, який хоче легалізації наркотиків і вільних ринків».

На конференції в червні губернатор також закликав законодавців вжити заходів , щоб дозволити йому видавати масові помилування для людей, які раніше були судимі за психоделіки.

Хоча Поліс прийняв реформу, назвавши психоделіки «обіцяючим» варіантом лікування певних психічних розладів, раніше він  відмовився підтримати цю пропозицію перед голосуванням минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *